دوره ها
تاریخ شروع: 1399/7/14 گوگل تگ منیجر

دیجیتال مارکتینگ به شدت به داده های بازاریابی وابسته است. مهم نیست که وب سایت شما یک فروشگاه اینترنتی، وب سایت خبری یا یک وب سایت شخصی است. به هر حال بسیار ضروری است تا بدانید که کاربران وب سایت شما چطور و به چه میزان با سایت شما ارتباط برقرار می کنند و در واقع سایت شما چقدر برای آن ها جذاب است. گوگل آنالیتیکس میتواند بسیاری از بینش ها و چیزهایی که میخواهید در رابطه با کاربرانتان بدانید را به شما بدهد، اما وقتی به تنهایی استفاده میشود محدود است. با ایجاد و مدیریت تگ های هدفمند در وبسایت توسط گوگل تگ منیجر Google Tag Manager میتوانید اطلاعات بسیار کاربردی و ارزشمندی از رفتار کاربران وبسایت خودتان را بدست بیاورید که حتی تصورش هم نمیکنید. این دوره به آموزش این ابزار بسیار کاربردی می پردازد.

تاریخ شروع: 1399/7/12 گوگل آنالیتیکس

موفقیت در دنیای کسب و کاری های اینترنتی به خصوص وبسایت ها نیاز به تحلیل و بررسی های مداوم دارد. در زمینه سایت ها، ابزار های گوناگونی وجود دارد که با استفاده از آن ها می توان به بررسی و تحلیل سایت خود و سایت های رقیب پرداخت. از معروف ترین این ابزار ها که در زمینه بررسی و تحلیل معیار های سئو مورد استفاده قرار می گیرند، وورنک، ahrefs، moz و گوگل آنالیتیکس را می توان نام برد که در این دوره ما قصد داریم ابزار گوگل آنالیتیکس و شیوه کار با آن را برای شما شرح دهیم.

تاریخ شروع: 1399/7/7 آموزش سئو با رویکرد دیجیتال مارکتینگ

بیشتر روش های بازاریابی آنلاین مانند تبلیغات و ایمیل مارکتینگ تا زمانی که از آنها به صورت مستمر استفاده میکنید ارزشمند هستند و به محض متوقف کردن فعالیت های خود با افت شدید یا از دست رفتن آن مجرای بازاریابی مواجه میشویم ولی بازاریابی محتوایی و سئو برای کسب و کار شما ارزش افزوده ای پایدار ایجاد میکنند که حتی پس از متوقف کردن فعالیت های خود تا مدت ها برای شما سودآور خواهند بود. موفقیت در سئو نیازمند زمان و تلاش بسیار است ولی دست یابی به آن پایداری بالایی خواهد داشت و تا مدت ها به یکی از مهمترین مجراهای بازاریابی شما تبدیل خواهد شد. برای رسیدن به این نقطه باید استانداردهای سئو را به درستی بشناسیم، در این دوره می توانید سئو را بیاموزید و از آن در کسب و کار خود استفاده کنید.

تاریخ شروع: 1399/7/19 طراحی سایت با وردپرس

وب سایت پایه و اساس هر کسب و کار آنلاین در فضای تجارت الکترونیک است و یک مدیر دیجیتال مارکتینگ برای دست یابی به اهداف بازاریابی نیاز دارد تا وب سایت کسب‌وکارش کاملا اصولی و حرفه‌ای طراحی شده باشد و هر زمان نیاز داشت بتواند براساس تجزیه و تحلیل رفتار بازدیدکنندگان سایت تغییراتی را در محتوا و امکانات آن به منظور بهینه تر شدن آن انجام داده و نرخ تبدیل بازدیدکننده به خریدار را افزایش دهد. کار با وردپرس آسان است در عین حال نتیجه ی کار با آن کاملا حرفه ای می شود. در این دوره ما شما را با اصول اولیه طراحی سایت با ورد پرس اشنا می کنیم.

تاریخ شروع: 1399/7/9 آموزش گوگل ادز

گوگل ادز که پیش‌تر به نام گوگل ادوردز شناخته می‌شود سرویس تبلیغات گوگل است که نمایش تبلیغات آن در موتور جستجو و شبکه نمایش گوگل متشکل از تعداد زیادی از وبسایت‌های سراسر جهان انجام می‌شود. با توجه به محدودیت گوگل برای نمایش تبلیغات در سایت‌های فارسی‌زبان، تبلیغات در موتور جستجو در ایران بیشتر مورد توجه شرکت‌های ایرانی قرار گرفته است. در این دوره سعی کرده ایم با آموزش کامل گوگل ادز شما را در مسیر کسب و کارتان یاری دهیم.

تاریخ شروع: 1399/7/5 اصول دیجیتال مارکتینگ

این روزها اگر به اطراف خود نگاه کنیم بعید است فردی را در حال استفاده از اینترنت و فضای دیجیتال نبینیم. وب سایت ها، اپلیکیشن ها و شبکه های اجتماعی کاملا در زندگی مردم ایران رسوخ کرده اند و دیگر دنیای بدون اینترنت را حتی نمی توان تصور کرد! البته این گستردگی استفاده از اینترنت و ابزارهای دیجیتال از نگاه بیزینس و برای مدیران کسب و کارها یک فرصت بی نظیر است. چرا که دسترسی به مخاطبان هدف کسب و کارها و مصرف کنندگان محصولات و خدمات هیچ وقت به این آسانی نبوده است! گره خوردن زندگی مردم با فضای دیجیتال موجب پیدایش مفهوم جدید و جذابی در بازاریابی به نام “دیجیتال مارکتینگ” شد. در این دوره اصول دیجیتال مارکتینگ به صورت کامل آموزش داده می شود.

تاریخ شروع: 1399/6/4 آموزش برنامه ی افیس-پاورپوینت

تاریخ شروع: 1399/6/3 آموزش کار با نرم افزار پاورپوینت در آفیس

شرکت در این دوره برای عموم ازاد است

تاریخ شروع: 1399/6/3 معرفی تولید محتوا