معرفی بهترین شبکه‌های تبلیغاتی ایرانی و خارجی در سال (2020)

معرفی بهترین شبکه‌های تبلیغاتی ایرانی و خارجی در سال (2020)

در این مقاله می‌خواهیم به معرفی شبکه‌های تبلیغاتی (Adnetworks) ایرانی و خارجی بپردازیم.

معرفی بهترین شبکه‌های تبلیغاتی در سال 2020 هر وقت در مورد کسب درآمد از طریق تبلیغات آنلاین صحبت می‌کنیم، اولین نامی که در ذهن پدید می‌آید Google AdSense است. البته که Google AdSense بزرگترین شبکه تبلیغاتی جهان است، اما این که فکر کنید هیچ شبکه تبلیغاتی درآمدزای دیگری وجود ندارد، کاملا اشتباه است. صنعت تبلیغات بسیار گسترده است. بنابراین بدون تردیدی می‌توانیم بگوییم Google دارای رقبایی است که پول و بازدهی خوبی به کاربران خود می‌دهد. قطعا تلاش برای یافتن دیگر شبکه‌های تبلیغاتی کارآمد با سوددهی قابل توجه، شما را به نتایج جالبی می‌رساند.

 

شبکه تبلیغات چیست و چرا به آن نیاز داریم؟

کافیست در یک فرایند فروش ساده، شبکه تبلیغات را به عنوان واسطه گری در نظر بگیرید که وظیفه دارد محصول شما را به بهترین شکل به مخاطب معرفی کند. شبکه تبلیغات با آشنا کردن عرضه کننده و متقضی شما را به اهداف تبلیغاتی که مد نظر دارید بسیار نزدیک می کند. حال هرچه چرخه تبادل پیچیده تر شود، نقش شبکه های تبلیغی نیز متفاوت تر می شود. شبکه های تبلیغاتی گاهی اوقات بطور مستقیم فروش را انجام می دهد. موجودی را از SSP یا تبادلات تبلیغاتی خریداری می کنند و برای سود بیشتر می فروشد.

بیشتر انتشاردهندگان می دانند که در یک نوع خاص از قالب تبلیغاتی تخصص دارند از این رو آن ها به دنبال کسب درآمد از طریق یک قالب خاص باید شبکه های تبلیغی  خاصی را در نظر بگیرند. مثلا: شبکه های تبلیغاتی CPM مانند Criteo وجود دارند که بهترین نرخ CPM را ارائه می دهند  و سپس شبکه های تبلیغاتی ویدیویی که به بهترین نحو به ناشران دارای محتوای ویدیویی کمک می کنند.

 

در این مقاله قصد دارم برخی از بهترین شبکه های تبلیغاتی را که در بهبود عملکرد و درآمد بیشتر هستند را به شما معرفی کنم:

 

1- Media.net

Media.net با سرور Yahoo شامل مجموعه بزرگی از تبلیغ کنندگان ملی و محلی است و تبلیغات را در قالب های عمودی اجرا می کند. برخی از ناشران Media.net شامل Forbes ،Elle ، رویترز، Cosmopociationz، Esquire و … هستند.

 

این شبکه تبلیغات از اندازه های استاندارد تبلیغات IAB پشتیبانی می کند و از کلیه DSP های اصلی برای تبلیغات با کیفیت بالا دسترسی دارد. علاوه بر این  Media.net از تبلیغات نمایش متصل شده بینابینی، بومی محتوا و تلفن همراه از واحدهای نمایشگر پشتیبانی می کند.

 

2- Inflink

تبلیغات بنر یک مشکل بزرگ دارد که منجر به ضرر می شود آن هم نادیده گرفته شدن بنر است.  یعنی جایی که کاربران (آگاهانه یا ناخودآگاه) تبلیغات را نادیده می گیرند زیرا به عنوان یک مزاحم آن را در نظر میگیرند.

 

Infolinks با ارائه مجموعه ای خلاقانه از واحدهای تبلیغاتی این مشکل را حل می کند. استفاده از InText ,InTag , InFrame, InScreen  منجر به سئو بهتر ، احساس مزاحمت کمتر برای کاربران، افزایش ارتباط و استفاده بهتر از فضای می شود Inflink .درآمد ماهانه بالایی را برای بیش از 100،000 انتشار دهنده ایجاد می کنند. نکته قابل توجه این است که این شبکه با بزرگترین تبلیغ کننده ها یعنیFacebook ، Microsoft ،  Amazon و eBay همکاری می کنند.

 

3-  RevenueHits

از فناوری ارائه خدمات تبلیغاتی متناسب و براساس جغرافیا استفاده می کند که باعث می شود در  از درآمد مطلوب تری بهره مند شوید و از وب سایت ها، سایت های تلفن همراه، افزونه ها، نوار ابزار و موارد دیگر درآمد خوبی را کسب می کنید.

 

این سرویس هر روز با بیش از 2 میلیارد تبلیغ در کل مناطق جغرافیایی خدمات خود راارائه می دهد. به غیر از تبلیغات نمایش، شبکه تبلیغاتی به انتشاردهندگان اجازه می دهد از وب سایت خود با استفاده از تبلیغات متنی، پاپ آپ ها، برنامه ها، فید XML و سایر قالب های سفارشی کسب درآمد کنند.

 

4- SmartyAds

vvSmartyAds SSP  یک شبکه فروش رسانه ای است که برای انتشار دهندگانی که به دنبال بهبود درآمد  خود هستند ایجاد شده است.این شبکه بیش از 2 میلیارد بازدید روزانه با بالاترین eCPM و CTR در تمام نقط جغرافیایی ارائه می دهد.

 

SmartyAds  همچنین طیف وسیعی از قالبهای تبلیغاتیdesktop  و موبایل را ارائه می دهد. Interstitials، تبلیغات بومی و بنرهای IOS و SDK  این امکان را فراهم می کند که درخواست ها را به تعداد زیادی از شبکه های تبلیغاتی و DSP ارسال کند.

 

5- AdBlade

AdBlade  یکی از آن شبکه های تبلیغاتی است که بر کیفیت بیش از کمیت متمرکز است. علاوه بر این FoxNews ،Hearst ، Yahoo و ABC از جمله 1000 شرکتی هستند که این شبکه تبلیغاتی را تشکیل می دهند.

 

AdBlade از واحدهای استاندارد IAB و همچنین واحدهای اختصاصی NewsBullets® پشتیبانی می کند که ادعا می کنند حداکثر 3 برابر عملکرد بهتری نسبت به رقبای خود دارند.

 

 

6- Undertone

Undertone علاوه بر فرمت های استانداردIAB ، در ارائه قالب های تبلیغاتی با تثیر بالا نیز تخصص دارد. برای روشن شدن فرمت هایی مانند: ستاره های در حال ظهور IAB ، قالب های ویدیویی و قالب های نمایشگر پرچمداران خاص خود را برای جذب هرچه بیشتر کاربر طراحی کرده اند.

 

این امر با این واقعیت همراه است که بسیاری از واحدهای تبلیغاتی اختصاصی Undertone از موجودی آگهی ناشر به روشهای غیر سنتی استفاده می کنند و از عدم وجود کانالیزاسیون محصولات تبلیغاتی موجود اطمینان می دهند.

 

7- BidVertiser

Bidvertiser  یک دیگر از شبکه تبلیغاتی است که دارای یک مدل کسب درآمد جالب است. علاوه بر کسب درآمد برای هر تبلیغی که بر روی آن کلیک می شود، انتشار دهنده هنگامی که کلیک منجر به فروش برای تبلیغ کننده می شود، درآمد اضافی نیز کسب می کند.

 

BidVertiser از قالبهای تبلیغاتی متعددی از جمله بنرها، skyscrapers، rectangles و موارد دیگر پشتیبانی می کند. انتشاردهندگان می توانند برای سفارشی کردن طرح این قالب ها از ابزار ارائه شده برای کلیک استفاده کنند تا از نظر ظاهری وب سایتشان جذابیت خود را از دست ندهد. این شبکه تبلیغاتی مدعی است که افراد همیشه بیشترین درآمد ممکن را از هر واحد تبلیغ کسب می کنند.

 

8-  Vibrant Media

Vibrant Media علاوه بر واحدهای تبلیغی نمایشگرIAB ، فرمتهای تبلیغاتی بهتر و تبلیغاتی با کیفیت    Chrome  مانند: text, image, lightbox, storyboard, mosaic را نیز ارائه می دهد.

 

انتشار دهنده با توجه به نیاز خود می تواند از Vibrant Media به عنوان شبکه تبلیغات اصلی نمایشگر خود استفاده کند. در نتیجه تبلیغات به خوبی پاسخگوی انتظار وی است.

 

9- VerizonMedia

Verizon Media که به نام سوگند تبلیغاتی مشهور است. در حال حاضر به بیش از 1000 تلیغ کننده به طور مستقیم خدمات رسانی می کند .همچنین به تبلیغ کنندگان کنترل های ایمنی برند و ابزارهای یکپارچه برای مدیریت تبلیغات را ارائه مبکند. قالبهای تبلیغاتی که در این شبکه از آنها پشتیبانی می شود شامل: موجودی تبلیغات، نمایشگرهای موبایل، قالب های ویدیویی و … است.

 

10- Epom Market

Epom Market یک شبکه تبلیغاتی متقاطع است که به تبلیغ کنندگان و انتشار دهنگان پیشرو در بیش از 40 کشور جهان مرتبط است. همچنین این شبکه 13 میلیارد نمایش تبلیغات در هر ماه برای مخاطبان با 320 میلیون بازدیدکننده ماهانه ارائه می کند.

 

این پلتفرم برای اطمینان از هدفمندی بهتر کاربر، تبلیغاتی دسته بندی شده را ارائه می دهد که منجر به افزایش نرخ eCPM می شود. علاوه بر تبلیغات استاندارد بنر،  Epom از واحدهای تبلیغاتی مخصوص پاورقی، متنی و مخصوص تلفن همراه نیز پشتیبانی می کند.

 

11- PropellerAds

PropellerAds از تبلیغات بنر در کلیه اندازه های استاندارد مانند 728 × 90 ، 250 × 300 ، 600 160 160 ، 600 120 120 و غیره پشتیبانی می کند. بنابراین اگر تبلیغات به صورت استراتژیک در نظر گرفته شده باشد، انتشاردهندگان می توانند CPM را حداکثر 1-2 دلار برای موجودی ایالات متحده و انگلیس انتظار داشته باشند.

 

آنها 3000 کمپین فعال در سراسر جهان دارند و چک کردن های دستی را برای از بین بردن همه تبلیغ کنندگان ناایمن و مشکوک انجام می دهند.

 

 

12- BlogAds

BlogAds یک شبکه تبلیغاتی است که به طور خاص برای وبلاگ نویسان کاربردی است. این شبکه تبلیغاتی هزاران وبلاگ برتر مانند PerezHilton ،DailyKos ، Wonkette و Cute Overload را به نمایش می گذاردو راه اندازی آسان است. همچنین انتشاردهندگان می توانند چندین سایت را از طریق یک حساب مدیریت کنند BlogAds .به انتشاردهندگان این اجازه را می دهد که بتوانند اندازه آگهی های تبلیغاتی، قیمت های تعیین شده، نحوه سفارشی کردن ظاهر تبلیغاتی و عدم پذیرش یا رد تبلیغات و سطح بالایی از تبلیغات را در اختیار تبلیغات دهندگان قرار دهند.این شبکه از متداول ترین اندازه تبلیغات IAB پشتیبانی می کند.

 

13- Conversant

Conversant  هر ماه کمپین هایی را برای بیش از 5000 برند اجرا می کند. همچنین گزارش های کامل و مناسب را از عملکرد و درآمد به شما ارائه می دهد. این شبکه تبلیغاتی علاوه بر صفحه نمایش استاندارد، تبلیغات را در قالب های مختلف دیگری مانند: رولورهای درون متن، استاتیک، بنرها و … انجام می دهد.

 

 

14- Adcash

Adcash یک بستر تبلیغاتی آنلاین برای تبلیغ کنندگان و انتشارهندگان با هزاران کمپین فعال در سراسر جهان است. این شبکه تبلیغاتی کلیه قالبهای تبلیغاتی با بهترین عملکرد برای کسب درآمد در وب و موبایل از جمله pop-under, native ads, push notifications, banners, interstitials. ارائه می دهد. Adcash  ابزارها و ویژگی های بسیاری دارد که به ناشران کمک می کند تا از ترافیک خود به طور مؤثر استفاده کنند.

 

ناشران می توانند از eCPM های بالا، شرایط پرداخت انعطاف پذیر، آمار در زمان واقعی و پشتیبانی از آنها  را انتظار داشته باشند.

 

15- Exponential

Exponential که قبلاً Tribal Fusion نامیده می شد، یک شبکه تبلیغاتی است که به دلیل کیفیت تبلیغات CPMs معروف است. این شبکه آگهی تبلیغاتی با تاثیرات بالایی از جمله افزایش ستاره و پیش نمایش تبلیغات را به همراه دارد و در آن 55٪ از درآمد، متعلق به ناشر است. Exponential در مورد مشارکت با وب سایت های ناشر که یک طرح/طراحی وب سایت حرفه ای و جذاب را حفظ می کنند، بسیار محتاط عمل می کند. علاوه بر این به ناشران توصیه می کند تا برای همکاری با شبکه تبلیغاتیExponential  محتوای مرتبط، بسیار هدفمند و به روز شده را حفظ کنند.

 

16- Propel Media

Propel Media بطور غیرقابل انکاری یکی از بهترین شبکه های تبلیغاتی  CPV/PPVاست. این شبکه تبلیغاتی برای جذب بیشتر مخاطب از پیوندهای متنی و نمایش تبلیغات به صورت تخصصی استفاده می کند. Propel Media به دلیل پشتیبانی پس از فروش و رابط کاربری آسان برای بهینه سازی تبلیغات در عرض چند ثانیه، محبوب شده است.

 

17- AdMaven

AdMaven بهترین شبکه تبلیغاتی تحت پاپ برای انتشاردهندگان نامیده می شود. این شبکه همچنین از تبلیغات نمایشگر اصلی مانند: banner, lightbox, interstitial, slider ads پشتیبانی می کند و در حدود 200 کشور جهان بیش از صدها میلیون تصویر تبلیغاتی ارائه می دهند.

 

علاوه بر این پهنای باند گسترده ای را در اختیار می گذارد و قیمت گذاری قابل قبولی را در نظر می گیرد. در حال حاضر AdMaven دارای یک پایگاه ناشر 25000 نفری است.

 

18- PopAds

PopAds یکی دیگر از شبکه های تبلیغاتی تحت پاپ است که به نسبت سریع و ایمن شناخته شده است. این برنامه به ناشران این امکان را می دهد تا بتوانند از ترافیک وب سایت خود به کمک تبلیغات پاپ همراه با کیفیت بالا سود کسب کنند. یک مزیت برای ناشران در این شبکه این است که امکان پرداخت به صورت درخواستی و دسترسی به تبلیغ کنندگان از حدود 50 کشور را فراهم می کند. در نتیجه  این امر ناشران را با انتخاب گسترده ای از کلمات کلیدی رو به رو می کند تا از ترافیک بسیار خوبی داشته باشند.

 

 

19- Adsterra

Adsterra  یک شبکه تبلیغاتی بر اساس فناوری هوشمند است که بالاترین میزان CPM و ایمنی را در برابر تبلیغات بد یا بدافزار فراهم می کند.  Adsterra موثرترین قالبهای تبلیغاتی مبتنی بر وب و موبایل را ارائه می دهد. Interstitial ads, display ads, direct links, etc for a website or mobile app inventory respectively از ویژگی های قابل توجه آن است. این شبکه به تازگی حدود 50K کمپین در 190 نقطه جغرافیایی ثبت کرده است که بیش از 22 میلیارد impression در هر ماه ارائه می دهد.

 

20- ClickAdu

ClickAdu یک شبکه تبلیغاتی دیجیتال است برای به حداکثر رساندن درآمد روزانه ناشران بیش از 250 میلیون impression با پایگاه فعال 1300 ناشر و 6500 کمپین ارائه می دهد. علاوه بر این، این شبکه تبلیغاتی دارای CPM بالا بر اساس تقریبا 240 کشور است.

 

رایج ترین قالب های تبلیغاتی که ارائه می دهد تبلیغات پاپ آپ، ویدیو و تبلیغات پیش رول است. مهمتر از همه این شبکه تبلیغاتی به زودی به تبلیغ بنرهای تبلیغاتی نیز می پردازد که می تواند یک مدل مبتنی بر CPM مناسب برای ناشران را ارائه دهد.

 

21- HillTopAds

HillTopAds یک شبکه تبلیغاتی عالی برای انتشار دهندگانی است که وب سایتهای پر ترافیک و متوسط ​​را اجرا می کنند. آنها به دلیل داشتن فن آوری ضد مسدود کننده تبلیغاتی محبوب هستند و به ناشران کمک می کنند تا درآمدی را که به دلیل مسدود کننده های تبلیغاتی توسط کاربران مستقر شده اند، حفظ کنند. رابط کاربری مدرن و در عین حال ساده، استفاده از آن را آسان کرده است.

 

22- TrafficForce

TrafficForce با ارائه اشکال مختلف تبلیغات آنلاین به انتشار دهندگان و تبلیغ کنندگان و به حداکثر رساندن درآمد تبلیغاتی کمک می کند. این شبکه به عنوان یک سیستم عامل عرضه به ناشران کمک می کند تا به بیش از 100 شریک طرف تقاضا دسترسی داشته باشند. TrafficForce هدر قیمت گذاری یا فناوری     RTB را باز می کند. این شبکه از قالبهای تبلیغاتی مانند بنر نمایش، پاپ آپ، IM floater  و تبلیغات ویدیویی استفاده می کند. در حال حاضر بیش از 15 میلیارد impression در هر ماه از طریق این پلتفرم ارائه می شود.

 

23- EMX

EMX  که قبلا bRealTime نامیده می شد، یک شبکه تبلیغاتی است که هم نظر انتشار دهندگان و هم نظر تبلیغ کنندگان را جلب می کند. اما تمایز دهنده EMX از دیگر شبکه های تبلیغاتی این است که واحد قیمت گذاری CPM را به صورت ثابت را ارائه می دهد. این شبکه قادر است از موجودی ناشر در همه جغرافیاها سود ببرد.

 

 

 

-BuySellAds

BuySellAds یک شبکه تبلیغاتی مبتنی بر روابط ناشر و تبلیغ کننده است. این شبکه به ناشران این امکان را می دهد که قیمت موجودی برای تبلیغ خود را تعیین کنند و به تبلیغ کنندگان اجازه می دهند مستقیما از طریق بستر خود با آنها ارتباط برقرار کنند. برای انتشاردهندگانی که مایل به فروش موجودی خود با قیمت های ثابت هستند، استفاده از این شبکه بسیار توصیه می شود. از آنجا که این یک بستر ناشر-تبلیغ کننده است، ناشران می توانند موجودی خود را فهرست کنند. علاوه بر این آنها می توانند درخواست تبلیغات را از تبلیغ کنندگان دریافت کنند. BuySellAds supports, are display app ads, mobile website display ads, RSS text feed ads از سایر ویژگی های این شبکه است. همچنین BuySellAds  یک شبکه تبلیغاتی مشهور است که با بیش از 1200 ناشر در همه ابعاد و زمینه ها همکاری می کند.

شبکه های تبلیغاتی ایرانی

حالا که برترین شبکه های تبلیغاتی در سال 2020 به شما معرفی شد، خالی از لطف نیست که بدانید ما در داخل کشور نیز شبکه های تبلیغاتی پر بازدهی داریم که توانسته اند علاوه بر اثر گذار بالا، افزایش درآمد قابل توجهی به همراه داشته باشند. در ادامه این مقاله با موفق ترین آن ها آشنا خواهیم شد.

 

یکتانت

شاید به جرات بتوان لقب بزرگ ترین و پر قدرت ترین شبکه تبلیغات آنلاین ایرانی را به یکتانت نسبت داد. یکتانت از زمان آغاز به کار خود تا همین حالا به خوبی توانسته است با بالا بردن درآمد و البته تبلیغات مطلوب و با کیفیت، نظر مثبت همگان را به خود جلب کند و در صدر برترین شبکه های تبلیغاتی کشور قرار بگیرد.

این شبکه برای رسیدن به رضایت بخش ترین حالت ممکن، به طور مستمر الگوریتم ها را بهینه سازی می کند. همچنین گزارش شفاف درآمدزایی را در اختیار شما قرار می دهد. اکنون یکتانت یکی از پر قدرت ترین و موثرترین شبکه های تبلیغات کلیکی در کشور است.

 

صبا ویژن

صباویژن یکی دیگر از شبکه های تبلیغاتی مهم در کشور است، که به طور روزانه نظر میلیون ها کاربر را به خود جلب می کند و در حال حاضر با برندها و کسب  و کارهای به نام در سطح کشور و خاورمیانه در حال تعامل است. صباویژن ارائه تبلیغات خود را در قالب تبلیغات: ویدیویی، بنری و کلیک ارائه می کند.

 

مدیا اد

مدیا اد یکی دیگر از شبکه های تبلیغاتی بزرگ و در عین حال اثر گذار در ایران است. این شبکه های فضای بسیار خوب و قابل قبولی را برای کسب و کارها مختلف فراهم کرده است تا بتوانند از طریق این پلتفرم، مخاطبان مد نظر خود را جلب کنند. مدیا اد درآمد قابل توجهی را از طریق تبلیغات درون اپلیکیشت ها فراهم کرده است.

 

سنجاق

شبکه تبلیغات آنلاین سنجاق، تبلیغات ویدیویی و بنری را هم در بستر وب و هم در بستر موبایل ارائه می دهد و کمک قابل توجه و شایانی را در اختیار انواع کسب و کارها قرار می دهد زیرا این شبکه به صورت کاملا هدفمند، کار تبلیغاتی خود را حتی با انتخاب دقیق نقاط جغرافیای انجام می دهد تا به بالاترین نرخ بازدهی دست پیدا کند.

همچنین برای جذب بیشتری مخاطب، تبلیغات را کاملا متناسب با محتوا ارائه می کند. سنجاق با یک تیم پشتیبانی حرفه ای شما را در تمام مراحل اجرای کمپین همراهی می کند. تا کنون برندهای به نام معروفی تبلیغات آنلاین خود را به سنجاق سپرده اند.

موردی نیست
مطالب
تولید محتوای عالی برای اینستاگرام در کوتاه‌ترین زمان ممکن
تولید محتوای عالی برای اینستاگرام یکی از مسائل بسیار مهم که بین افراد فعال در اینستاگرام رایج می‌باشد، این است که چگونه می‌توانند محتوای عالی داشته باشند بدون این که ساعت‌ها وقت خود را صرف فکر کردن و تولید محتوا کنند. در این مقاله قصد داریم فرایند تولید محتوا را برای شما ساده‌تر کنیم و همچنین ابزارهای فوق‌العاده‌ای برای تولید محتوای جذاب در اینستاگرام در زمان کم و افزایش میزان تعامل مخاطبینتان، به شما معرفی کنیم.
۱۰ استراتژی برای رشد بسیار سریع در اینستاگرام
اگر در فکر رشد پیج اینستاگرام تان هستید این مقاله را مطالعه کنید و از نکات بیان شده استفاده کنید.
معرفی بهترین شبکه‌های تبلیغاتی ایرانی و خارجی در سال (2020)
در این مقاله می‌خواهیم به معرفی شبکه‌های تبلیغاتی (Adnetworks) ایرانی و خارجی بپردازیم.